خرید چین لینک از صرافی

خرید چین لینک

خرید چین لینک
خرید چین لینک
خرید چین لینک از صرافی از صرافی معتبر با کارمزد پایین و واریز در سریع ترین زمان ممکن. با سایت ارز جاب همراه باشین تا یکی دیگیر از اموزش ها کاربردی در حوضه ارزهای دیجیتال را اینبار برای راز محبوب بیت کوین کش داشته باشیم.چین لینک که مدت زمان طولانی نیست که پا به عرصه وجود گذاشته است در سال 2015 وارد عرصه فعالیت شد و یک توکن مخصوص به خود را به نام ER-20 لینک LINK طی فروش ICO در سال 2017 را منتشر کرد تا همه علاقمندان بتوانند از آن استفاده کنند.

خرید ارز چین لینک

خرید ارز چین لینک
خرید ارز چین لینک
شبکه چینلینک (chain link) و توکن بومی آن به نام Link، متعلق به پیام رسان معروف لاین (Line) می‌باشد. لاین از اولین شرکت‌های معاملات عمومی است که بلاکچین اختصاصی و ارز بومی خود را دارد. لاین، بلاکچین و ارز link خود را از طریق یک شرکت تابع جدید مستقر در سنگاپور به نام LINE Tech Plus PTE راه اندازی کرده است. هدف این شبکه غیرمتمرکز فراهم کردن اطلاعات (اوراکل یا oracles) مورد نیاز و مربوط به قراردادهای هوشمند است. ارز جاب تلاش کرده است با ارائه خدمات خرید و فروش چین لینک با بهترین کیفیت، در فرایند سرمایه گذاری پر سود در کنار کاربران محترم بوده و روند کسب درآمد را برای ایشان آسان تر نماید. برای خرید هر ارز دیجیتالی نیاز هست که شما یک کیف پول داشته باشید پیشنهاد ما کیف پول تراست والت هست که در لینک زیر اموزش نصب نحوه دریافت و ارسال ارز دیجیتال را برای شما جمع اوری نموده ایم. اموزش نصب تراست والت کامل و ساده بعد از اینکه ما یک کیف پول ارز دیجیتال داشته باشیم میتوانیم از صرافی های داخل ایران چین لینک را خرید کرده و به کیف پول خود انتقال دهیم برای خرید ارز دیجیتال  در سایت زیر ثبت نام کنید خرید ارز دیجیتال چین لینک

سازنده ارز چین لینک

سازنده ارز چین لینک
سازنده ارز چین لینک
پس از انتشار اتریوم در سال ۲۰۱۵ توکن لینک توسط سرگی نظرف ایجاد شد و این توکن در سال ۲۰۱۷ عرضه شد. نظرف و استیو آلیس با توسعه چین لینک و سهولت ساخت و ارتباط چین لینک با دنیای واقعی توانستند در سال ۲۰۱۸ و ۲۰۱۹ رشد مطلوبی را در فصل خزان رمز ارزها به ثبت برسانند. چین لینک (ChainLink) در ژوئیه سال 2020، قیمتی برابر با 4.7 دلار داشت. در نیمه همین ماه قیمت چین لینک به 8.66 دلار رسید که رشد واقعا قابل توجهی بود. چین لینک یک شبکه غیر متمرکز از نود هاست که داده‌ها و اطلاعاتی را از منابع off-blockchain به قراردادهای هوشمند on-blockchain از طریق اوراکل فراهم می‌کنند.

چین لینک چیست؟

چین لینک ارتباط مستقیمی با قراردادهای هوشمند شبکه بلاکچین دارد. شبکه‌ای که در آن تمامی نودها برابر در قدرت اختیار و اطلاعات هستند.قراردادهای هوشمند، قراردادهایی هستند که نیاز به واسطه ندارند و شبیه قراردادهای عادی، بدین صورت عمل نمی‌کنند که فرد یا مؤسسه‌ای ضمانت صحت قراردارد را انجام دهد. در قراردادهای هوشمند اتمام هر بند از قرارداد، زمینه‌ساز اجرای بند بعدی قرارداد است. این قراردادها نیاز به اطلاعات دنیای خارج دارند و برای به دست آوردن آنها به نودی در دنیای خارج نیاز دارند. این نودها API هستند و واسط دریافت اطلاعات از APIها، اوراکل! API ها پس از وارد کردن اطلاعات دنیای واقعی به اوراکل‌ها، به عنوان پاداش ارز دیجیتال شبکه چین لینک یعنی لینک(LINK) دریافت می‌کنند. به طور خلاصه می‌توان گفت: چین لینک، انتقال دهنده اطلاعات از دنیای واقعی به قراردادهای هوشمند است!

تاریخچه شکل‌گیری چین لینک

تاریخچه شکل‌گیری چین لینک
تاریخچه شکل‌گیری چین لینک
اتریوم که ایجاد شد، دسترسی به اطلاعات خارج از شبکه بلاکچین خود نداشت! مثلاً در یک قرارداد هوشمند نیاز بود نودها بدانند، هوای 3 ماه آینده چگونه پیش‌بینی می‌شود اما به چه طریق؟ در سپتامبر 2014، به منظور حل مشکل اتریوم درکسب اطلاعات‌ از دنیای واقعی، چین لینک توسعه پیدا کرد. ئپس از آن در سال۲۰۱۷ توکن لینک عرضه شد. روند تغییرات قیمت لینک در حدود دو سال و نیم بعد سال 2020 سال اتفاقات عجیب لینک بود!

چین لینک چگونه کار می‌کند؟

همان‌طور که گفتیم چین لینک واسط دنیای بلاک چین و دنیای واقعی بوده و شامل دو زیر ساخت است: زیر ساخت‌های داخل زنجیره(on-chain infrastructure) زیر ساخت‌های خارج زنجیره(off-chain infrastructure)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.