خرید پولکادات:DOT-polkadot

خرید پولکادات

خرید پولکادات
خرید پولکادات
خرید پولکادات یکی از رازهای دیجیتال که در حال حاضر در رتبه دهم بازار ارزهای دیجیتال قرار دارد.برای اینکه اطلاعات بیشتری برای پولکادت داشته باشیم با سایت ارز جاب همراه باشید.

خرید پولکادات:DOT-polkadot

پولکادات (Polkadot) به نام دات (DOT) نسل بعدی از بلاک چین شناخته می شود که با پیوستن بلاک چین های متعدد به یک شبکه واحد، شبکه ای هدفمند و یکپارچه از آن‌ها می‌سازد. از پولکادات به عنوان تسهیل ‌کننده نسل بعدی وب یعنی Web3 یاد می‌شود که انحصاری بودن اینترنت را می‌شکند و آن را در اختیار کاربران قرار می‌دهد. برای خرید هر ارز دیجیتالی نیاز هست که شما یک کیف پول داشته باشید پیشنهاد ما کیف پول تراست والت هست که در لینک زیر اموزش نصب نحوه دریافت و ارسال ارز دیجیتال را برای شما جمع اوری نموده ایم. اموزش نصب تراست والت کامل و ساده بعد از اینکه ما یک کیف پول ارز دیجیتال داشته باشیم میتوانیم از صرافی های داخل ایران پواکادات را خرید کرده و به کیف پول خود انتقال دهیم برای خرید ارز دیجیتال  در سایت زیر ثبت نام کنید خرید ارز دیجیتال

پولکادات ویکی پدیا

پولکادات ویکی پدیا
پولکادات ویکی پدیا
بنیانگذاران پولکادات گاوین وود(Gavin Wood)، پیتر چابان (Peter Czaban) و رابرت هابرمایر (Robert Habermeier) بنیانگذاران پولکادات هستند. وایت پیپر پولکادات در اواخر سال 2016 توسط گاوین وود منتشر شد. وود از بنیانگذاران و مدیر ارشد فناوری سابق اتریوم است.

تکنولوژی پولکادات

مشکلات عمده ای که اکثر بلاک چین ها با آن روبرو هستند محدودیت مقیاس پذیری و عدم تعامل با سایر بلاک چین ها می باشد. پولکادات برای حل همین مشکلات موجود در بلاک چین ها بوجود آمده است. برای درک اینکه پولکادات چگونه می خواهد این مسائل را حل کند، بیایید به سراغ ساختار آن برویم. در وایت پیپر (white paper) پولکادات مواردی مورد استفاده قرار گرفته که هسته اصلی آن را تشکیل می دهند و عبارتند از: ریلی چین (Relay Chain) پاراچین (Parachain) ریلی چین (Relay Chain):زنجیره اصلی پولکادات است که همه بلاک چین های جداگانه به آن متصل می شوند. از آنجایی که ریلی چین برای حل مشکل همکاری ها طراحی شده است، با کمک ویژگی قراردادهای هوشمند اطمینان حاصل می شود که هر گونه تراکنش بین زنجیره های جداگانه به درستی انجام می شود. پاراچین (Parachain): به معنای زنجیره های موازی است.این بلاکچین های جداگانه به طور موازی از طریق شبکه پولکادات اجرا می شوند. پاراچین ها می توانند با پردازش موازی تراکنش ها، مسئله مقیاس پذیری را حل کنند.

پروژه پولکادات

پروژه پولکادات
پروژه پولکادات
پولکادات به عنوان یک پروتکل متن‌باز برای همه معرفی شده است و ادعا می‌کند که قدم بعدی در توسعه فناوری بلاکچین است. مفهوم اولیه توسط دکتر گوین وود (Dr. Gavin Wood)، هم‌بنیانگذار اتریوم پرداخته شد. تیم این پروژه می‌خواهد تمرکز خود را بر روی امنیت، مقیاس‌پذیری و نوآوری بگذارد. برای انجام این کار نیاز به زیرساختی است که نه تنها از ایده‌ها و مفاهیم جدید حمایت کند؛ بلکه بتواند به خوبی قابلیت همکاری را فراهم سازد. یک بلاکچین در اکوسیستم پولکادات، پاراچین (parachain مخفف parallel blockchain) و بلاکچین اصلی، ریلی‌چین (Relay Chain) نامیده می‌شوند. هدف این است پاراچین‌ها و ریلیچین بتوانند اطلاعات را بین خود رد و بدل کنند. پاراچین‌ها را می‌توان مشابه مفهوم Shard ها در اتریوم 2.0 دانست. هر توسعه‌دهنده، شرکت یا حتی هر شخصی می‌تواند با استفاده از سوبسترا (Substrate)، پاراچین مخصوص خود را بسازد. Substrate فریم ورکی برای ساخت رمزارز و سیستم‌های غیرمتمرکز است. وقتی این بلاکچین سفارشی به پولکادات متصل می‌شود، به عنوان یک پاراچین با تمام پاراچین‌های درون شبکه قابلیت همکاری دارد. امور مالی غیرمتمرکز (DeFi) به ترکیب پذیری، ارتباطات بین زنجیره ای، انتقال ارزها و پروتکل های ادغام شده با یکدیگر مرتبط است. موارد گفته شده عملاً بنیاد و اساس پروژه پولکادات می باشند. به این ترتیب، پروژه های دیفای از پروتکل پولکادات استفاده می کنند. به عنوان مثال، قابلیت خودکار و تراکم پروژه Akropolis به همکاری با پروتکل های Maker ،Compound، Curve و dYdX وابسته است. همه آنها با اکوسیستم پولکادات همکاری و مشارکت زیادی داشته اند.

پولکادات از کجا بخریم

برای خرید از لینک زیر اقدام نمایید خرید ارز دیجیتال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.