خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر Internet Computer (ICP)

خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر

خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر
خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر
خرید ارز دیجیتال اینترنت کامپیوتر از بهترین صرافی در ایران با کارمزد پایین انتقال سریع در سایت ارز جاب. با ما همراه باشید تا اطلاعات عالی از پروژه اینترنت کامپیوتر داشته باشید.

خرید ارز دیجیتال icp

خرید ارز دیجیتال icp
خرید ارز دیجیتال icp
برای خرید هر ارز دیجیتالی نیاز هست که شما یک کیف پول داشته باشید پیشنهاد ما کیف پول تراست والت هست که در لینک زیر اموزش نصب نحوه دریافت و ارسال ارز دیجیتال را برای شما جمع اوری نموده ایم. اموزش نصب تراست والت کامل و ساده بعد از اینکه ما یک کیف پول ارز دیجیتال داشته باشیم میتوانیم از صرافی های داخل ایران icp را خرید کرده و به کیف پول خود انتقال دهیم برای خرید ارز دیجیتال  در سایت زیر ثبت نام کنید خرید ارز دیجیتال

ارز دیجیتال icp

اینترنت کامپیوتر پلتفرمی مبتنی بر قراردادهای هوشمند است که سرعتی معادل با سرعت اینترنت دارند. هدف از ایجاد اینترنت کامپیوتر گسترش اینترنت عمومی است، بنابراین می‌تواند بستر محاسبه جهانی نیز باشد. امروزه، اینترنت شبکه‌ای است که همه چیز و همه کس را به هم متصل می‌کند، اما سیستم‌ها و خدمات در حال حاضر از طریق زیرساخت‌های خصوصی اداره می‌شوند. اینترنت کامپیوتر بر اساس فناوری Chain Key ساخته شده که از مجموعه‌ای از پروتکل‌های رمزنگاری تشکیل شده است که نودهای سازنده اینترنت کامپیوتر را تنظیم می‌کنند. این یکی از موفقیت‌های اساسی در اینترنت کامپیوتر است که به آن امکان می‌دهد یک کلید عمومی داشته باشد. این یک مزیت بزرگ است، زیرا به هر وسیله‌ای از جمله ساعت‌های هوشمند و تلفن‌های همراه اجازه می‌دهد تا صحت محصولات مصنوعی را از طریق اینترنت کامپیوتر تأیید کنند. این پلتفرم اکنون با چندین شرکت اکوسیستم راه‌اندازی می‌شود که برای اثبات انباشت فناوری آن ایجاد شده‌اند، ازجمله صرافی غیرمتمرکز انزو فایننس (Enso Finance)، شبکه اجتماعی حرفه‌ای دیستریکت (Distrikt)، زیرساخت وب غیرمتمرکز فلیک (Fleek) و پلتفرم بررسی اصالت کالاهای لوکس اوریجین (Origyn) و چندین مورد دیگر.

توکن دفینیتی ICP

در شروع عرضه توکن ICP قیت این ارز چیزی معادل 345 دلار بود. این همان قیمت شروع قرارداد مشتقه این توکن در صرافی FTX در روز اول آن است. در حال حاضر و بنابر اطلاعات رسمی، بیش از 469 میلیون توکن ICP ایجاد شده است و بنابر گزارش ها 36 درصد از این توکن ها در گردش خواهد بو تیم تحقیق و توسعه DFINITY پروتکل جدید غیر تعاملی برای اشتراک مجدد کلید اختراع کرده است. هر یک از امضاکنندگان قدیمی فقط باید یک پیام واحد به امضاکنندگان جدید برساند. برای اطمینان از اینکه این کار به طور ایمن انجام می‌شود، از بسیاری از مفاهیم رمزنگاری پیشرفته استفاده می‌شود‌. از آنجا که پروتکل غیر تعاملی است، نحوه عملکرد آن برای یک محیط ناهمزمان ایده آل است و از مزایای آن می‌توان به حفظ کلید اشاره کرد. کل طول عمر یک شبکه فرعی، با یک کلید عمومی شناخته می‌شود و سایر قسمت‌های موجود در اینترنت رایانه نیازی به پیگیری تغییر کلیدهای عمومی ندارند. هدف شبکه Internet Computer گسترش اینترنت عمومی است تا به یک پلتفرم کامپیوتر جهانی تبدیل شود. امروز، اینترنت شبکه‌ای است که هر فرد و هر چیزی را به هم متصل می‌کند، اما سیستم‌ها و سرویس‌ها در حال حاضر در زیرساخت‌های خصوصی اداره و اجرا می‌شوند.

توکن ICP

توکن ICP
توکن ICP
ICP توکن‌های کاربردی بومی شبکه اینترنت کامپیوتر هستند که در شبکه سه نقش اساسی دارند: تسهیل حاکمیت شبکه تولید چرخه برای محاسبه: ICP یک منبع ارزش فراهم می‌کند که می‌تواند به چرخه تبدیل شود. این چرخه توان محاسباتی در نقش یک سوخت است که در هنگام استفاده، سوزانده می‌شود. NNS با سرعت متغیری در چرخه به ICP تبدیل می‌شود، بنابراین برای اطمینان از اینکه کاربران شبکه می‌توانند همیشه چرخه‌های جدیدی را با هزینه تقریباً ثابت به صورت واقعی ایجاد کنند، طوری انتخاب می‌شوند که هزینه دستیابی به سوخت قابل پیش بینی باشد. پاداش دادن به مشارکت کنندگان: این شبکه برای جایزه دادن و تشویق کسانی که نقش مهمی دارند و شبکه را قادر به عملکرد می‌کنند، ICP های جدید استخراج می‌کند. تأمین مالی شرکت دفینیتی را شرکت اندریسن هوروویتز (Andreessen Horowitz)، پولی‌چین کپیتال (Polychain Capital) و بسیاری دیگر به عهده داشته‌اند. دفینیتی یا پروژه اینترنت کامپیوتر یک رایانه ابری ایمن، مقرون به صرفه و غیرمتمرکز است. این رایانه توسط شبکه ای از دستگاه ها در سراسر دنیا توزیع خواهد شد و برای اجرای نسل بعدی مگابرنامه ها که نسخه های غیرمتمرکز پلتفرم هایی مانند فیسبوک، Uber، eBay مورد استفاه قرار خواهد گرفت.

ارز دیجیتال ICP چیست

در عموم پروژه های مبتنی بر بلاکچین، روند تایید معامله متکی به استخراج یا ماین است که این فرایند انرژی زیادی صرف می کند و در اغلب موارد کند است. دفینیتی برای دستیابی به اجماع الگوریتم اثبات سهام بهره مند است. در نسخه دفینیتی گره ها یک عدد تصادفی ایجاد می کند که چراغ راهنمای تصادفی نامیده می شود. این چراغ تصادفی برای انتخاب گروه بعدی گره ها و جهت هدایت پروتکل های پلتفرم استفاده می شود. به این سازوکار مدل آستانه اجماع گفته می شود و این یکی از مهمترین مزیت های آن است. دومینیک ویلیامز، دانشمند ارشد و رئیس دفینیتی می گوید این پلتفرم شامل بسیاری از نظریه ها در مورد نحوه استفاده از اعداد تصادفی است.مقیاس پذیری بی نهایت دفینیتی ادعا می‌کند که دارای یک سیستم بررسی امنیتی است که از اتریوم بسیار بهتر عمل می‌کند. سازگاری با قراردادهای هوشمند که به واسطه آن دپ ها می‌ توانند بر روی این پلتفرم ساخته شوند تیم بسیار باتجربه از معایب این پلتفرم جدید اینکه اجماع به شیوه آستانه رله و سیستم بررسی های ابداعی دفینیتی، تا به حال به طور جدی آزمایش نشده است. برخی معتقدند که هر دو این رویکردها عدم تمرکز بلاکچین را به خطر می  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.