کاردانو چیست:اینده و اموزش خرید

کاردانو چیست

کاردانو چیست
کاردانو چیست
کاردانو چیست یکی از ارزهای دیجیتال بنیادی می باشد.کاردانو توسط چارلز هاسکینسون که یکی از بنیان گزارهای ارز دیجیتال محبوب بنام اتریوم می باشد بنیان گزاری شد.سه شرکت از کاردانو به نام های IOHK که توسعه کاردانو را بر عهده دارد و دومی شرکت امورگو که مسائل مربوط به سرمایه گزاری کاردانو را برنامه ریزی میکند و سومی بنیاد کاردانو که تمام فعالیت های این ارز دیجیتال را کنترل می نماید.تا پایان این مقاله با ما همراه باشید تا با اموزش خرید و اینده ارز دیجیتال کاردانو  سایت ارزجاب اشنا شویم.

آینده ارز دیجیتال کاردانو

آینده ارز دیجیتال کاردانو
آینده ارز دیجیتال کاردانو

کاربردهای کاردانو (ADA) می تواند شامل جلوگیری از جعل و دستکاری، کاربرد در مسائل آموزشی، کاربرد در امور دولتی و حکومتی ، هویت دیجیتالی، کشاورزی و بهداشت و خدمات درمانی باشد. از کاربرد این رمز ارز می‌توان سیستمی‌برای اثبات مدارک دانشگاهی معرفی نمود و در بین دانشجویان، دانشجویان یونانی اولین گروه از دانشجویان هستند که می‌توانند با استفاده از بلاک چین کاردانو (Cardano) داشتن مدرک تحصیلی از دانشگاه را به دیگران اثبات نمایند بدون اینکه نیاز باشد انواع گواهی و دانشنامه ها را بطور فیزیکی همیشه همراه خودشان داشته باشند. همچنین می‌توانند به دانشمندان و پژوهشگران حوزه پزشکی برای ساخت واکسن کمک نمایند. به این ترتیب که آنها قصد دارند داده‌های مطالعاتی ویروس کرونا را به یک ابَر کامپیوتر بدهند و با کمک نرم‌افزاری که تمامی دستگاه‌های رایانه در سراسر جهان را به هم متصل می‌سازد، به پژوهش در این راه سرعت ببخشند. همچنین این رمز ارز دارای برنامه جاه طلبانه برای ورود به بازار کارت های بانکی و پلتفرم های پرداخت می باشد. وزارت علوم و فناوری اتیوپی تصمیم گرفته از ظرفیت های کاردانو (Cardano) در صنعت کشاورزی این کشور استفاده کند. بطور کلی ارسال سریع و امن از مشخصه های بارز ADA می باشد. یکی دیگر از ویژگی‌های کاردانو (Cardano) این است که آنها به دنبال راهکارهایی هستند که بر اساس آنها بتوان تعادل بین حریم خصوصی کاربران و نظارت های قانونی را به اجرا درآورند. یکی دیگر از از اهداف بسیار بلندپروازانه ارز دیجیتال کاردانو (Cardano) این است که این شبکه در نهایت به چیزی به اسم «اینترنت بلاک‌چین‌ها» تبدیل خواهد شد؛ یعنی این ارز دیجیتال واسطه‌ای را فراهم کند که بین بلاک‌چین ارزهای دیجیتال گوناگون تعامل، تبادل داده‌ها و مبادله ارزهای دیجیتال به وجود آورد. این اواخرکاردانو (Cardano) با شرکت Gen Two AG نیز همکاری داشته است. شرکت Gen Two AG در نظر داشت محصول مالی جدیدی بر بستر بلاکچین بسازد تا با استفاده از آن بتواند در بازارهای آینده رقابت کند؛ زیرا آنها به درک این مطلب رسیده‌اند که بلاکچین پدیده بزرگ بعدی خواهد بود. کاردانو (Cardano) علاوه بر اینها با دولت ازبکستان نیز همکاری گسترده ای دارد و در این کشور برای تأمین امنیت شبکه از Emurgo استفاده می گردد.

کیف پول های کاردانو

کیف پول های کاردانو
کیف پول های کاردانو
کیف پول‌ ارزهای دیجیتالی در واقع نرم ‌افزارهایی هستند که این امکان را در اختیار کاربران قرار می دهند تا به دارایی ‌های دیجیتالی خود دسترسی داشته باشند، به عبارتی کیف پول ارز دیجیتال یک برنامه‌ نرم‌افزاری است که کلیدهای خصوصی و عمومی را ذخیره می نماید و با بلاک چین‌های مختلف در ارتباط است تا کاربران بتوانند ارز دیجیتال خود را ارسال کنند، دریافت نمایند و همچنین بر تراز حساب خود نظارت داشته باشند. چندین کیف پول امکان ذخیره سازی ADA را دارند مانند: ۱-کیف پول لجر نانو ایکس Ledger Nano Xکه از جمله کیف پول های سخت افزاری می باشد. ۲- کیف پول Ledger Nano S این کیف پول نیز جزو کیف پول های سخت افزاری می باشد. ۳- همچنین کیف پول ترزور Trezorکه در کنار دو کیف پول ذکر شده سخت افزاری است، ۴- اما کیف پول دیگری که کیف پول نرم‌افزاری می باشد Daedalus نام دارد که نسخه دسکتاپ می باشد، ۵-همچنین کیف پول نرم‌افزاری YOROI که تحت وب و موبایل است. ۶- کیف پول نرم‌افزاری Atomic نیز که هم دسکتاپ و هم نسخه موبایل را دارا می باشد از جمله کیف های پولی است که می توان برای ذخیره ADA استفاده نمود. ۷- کیف پول نرم‌افزاری Guarda که هر سه نسخه وب، دسکتاپ و موبایل را شامل می باشد. ۸- کیف پول رسمی کاردانو Deadalus نام دارد، ۹-کیف پول کاردانو (Cardano) آنلاین یا تحت وب نام آن Adalite است البته در گذشته با نام cardanolite شناخته می شد. این کیف پول غیرمتمرکز دارای امنیت کافی بوده و بر روی سیستم عامل های لینوکس، ویندوز و مک عرضه می شود. ۱۰- کیف پول موبایلی Infinito این کیف پول برای نسخه های اندروید و آی او اس در دسترس است. لازم به ذکر است در حال حاضر فعال ترین صرافی که در آن کاردانو (Cardano) معامله می‌شود، صرافی ZG.com با سهم %۹.۹۲ از حجم معاملات روزانه است.  

تغییرات قیمت کاردانو

تغییرات قیمت کاردانو
تغییرات قیمت کاردانو
کاردانو (Cardano) برنامه های جاه طلبانه ای برای آینده دارد و قصد دارد از لایه شکل گیری به لایه کنترلی برود که به عنوان یک “چارچوب محاسباتی قابل اعتماد” در سیستم های پیشرفته مانند شرط بندی و سیستم های بازی کار خواهد کرد، به گزارش اف‌ایکس استریت، قیمت کاردانو (Cardano) ساعاتی پس از اعلام خبر اضافه‌شدن به کوین بیس، رشدی ۲۴ درصدی را تجربه کرد. تحلیل گران پیش بینی می‌کنند قیمت این رمز ارز تا ۵ سال آینده برای هر ADA به ۱۰ دلار برسد بنابراین رویکرد بلندمدت برای سرمایه گذاری در کاردانو (Cardano) بهترین نتیجه را خواهد داشت. پیش بینی می شود امسال قیمت ADA به ۲ دلار یا حتی بیشتر برسد. مایکل ون د پاپ یکی از تحلیلگران معروف حوزه رمزارزها معتقد است کاردانو (Cardano) می تواند نسبت به سایر آلت کوین ها رشد خوبی داشته باشد. ADA ارز دیجیتال جدید تلقی می شود و افراد می توانند با سرمایه گذاری به موقع در آن، در میان معدود افرادی قرار بگیرند که بیشترین رشد اقتصادی از آن را تجربه کرده اند. در زمان نگارش این مقاله قیمت هر واحد از ارز دیجیتال ADA بلاکچین کاردانو (Cardano) معادل 1.67 دلار می باشد، اما شرکت CoinSwitch معتقد است آینده درخشانی در انتظار کاردانو (Cardano) می باشد و قیمت ۲ دلار را برای کاردانو (Cardano) پیش بینی کرده است. CoinSwitch بر این باور است که در ۵ سال آینده، قیمت ADA به ۳ دلار خواهد رسید. حمایت شرکت ها و برند های بزرگ به عنوان بخشی از مشارکت های کاردانو (Cardano)، تاثیر زیاد و مهمی بر آینده قیمت ADA دارد. قراردادی که بین کاردانو و big four” PriceWaterhouseCoopers” (چهار شرکت بزرگ و مشهور مالی که با نام PwC هم شناخته می شوند) بسته شد، موجب می شود که تاثیر بسیار زیادی برای آینده کاردانو (Cardano) داشته باشد. در سال ۲۰۲۵، کاردانو (Cardano) پس از گذر از یک بازار خرس، باید چرخش صعودی بعدی بازار را تجربه کند.اما در این بین DigitalCoinPrice یک سیر نزولی و رو به پایین را برای کاردانو (Cardano) پیش بینی می کند و انتظار دارد تا سال ۲۰۲۶، با یک افت شدید، به ۲/۰ دلار برسد. اما تکنولوژی کاردانو (Cardano) تا حدی قوی است که در رتبه بندی شرکت Weiss Ratings، رتبه بالاتری نسبت به بیت کوین و اتریوم کسب کرده است. از دیگر شاخص های صعودی برای این دارایی رمزنگاری می توان به معامله آفریقای کاردانو (Cardano)، لیست شدن در گری اسکیل و آماده شدن Atala Prism برای کاربردهای تجاری اشاره کرد.صفحه رسمی سایت کاردانو

وضعیت فعلی ارز دیجیتال کاردانو

قمیت کاردانو در تاریخ
سه شنبه - ۱۱ خرداد ۱۴۰۰
2021-06-01
برابر با
$1.72
برای آشنایی بیشتر با این ارز بهتر است به برخی دیگر از جزئیات آن نیز توجه کنید:

کاردانو

در حال حاضر دارای رتبه ی بازار است و با نماد اختصاری ADA شناخته می شود، تعداد کل واحدهای این ارز دیجیتال 45 میلیارد است که 31.95 میلیارد واحد از آن در حال گردش است. این ارز سهم 1.86 درصدی از بازر را به خود اختصاص داده است و صرافیZG.com هم با اختصاص دادن 8.47درصد از حجم معاملات این ارز، جز فعال ترین صرافی هاییست که این ارز دیجیتال در آن معامله می شود.

پیش بینی آینده قیمت ارز کاردانو

حالا که به مطالعه و بررسی گذشته و وضعیت فعلی cardano پرداختیم، دقیق تر و بهتر می توانیم درباره ی پیش بینی آینده قیمت ارز کاردانو بپردازیم، البته صحبت کردن درباره ی قیمت ارزها در آینده کار سخت و پیچیده ای است زیرا قیمت آن ها ثابت نیست و لحظ به لحظه در حال تغییر است و انتشار یک خبر و یا بروز یک اتفاق به صورت ناگهانی ممکن است باعث شود قیمت cardano افزایش و یا کاهش پیدا کند.

پیش بینی آینده قیمت ارز کاردانو

اما در هر صورت با داشتن یک اطلاعات و آگاهی کلی درباره ی وضعیت یک ارز در آینده می توان با خیالی آسوده تر بر روی آن سرمایه گذاری کرد، و البته نمی توان از این مساله چشم پوشی کرد که همواره نظرات متفاوتی در خصوص وضعیت یک ارز در آینده وجود دارد، ممکن است عده ای به آینده ی آن امیدوار باشند و در عین حال عده ای دیگر دید چندان خوبی نسبت به آینده ی آن نداشته باشضند، اما وقتی اکثر نظرات سرمایه گذاران و تحلیلگران حرفه ای درباره ی کاردانو و یا هر ارز دیجیتال دیگری مثبت است، می توان به آینده ی ارز دیجیتال مربوطه خوش بین بود.

پیش بینی قیمت کاردانو

در ادامه بررسی پیش بینی هایی که در خصوص قیمت این ارز در سال های آتی صورت گرفته است می پردازیم: پیش بینی آینده قیمت ارز کاردانو در سال 2025: 150 دلار پیش بینی آینده قیمت ارز کاردانو در سال 2030: 150 تا 200 دلار پیش بینی آینده قیمت ارز در سال 2040: 150 تا 200 دلار پیش بینی آینده قیمت ارز در سال 2050 میلادی: 400 دلار همان طور که شما عزیزان مطالعه کردید، اغلب تحلیلگران و سرمایه گذاران حرفه ای برای کاردانو تا سال 2025 روند رو به رشد خوبی را پیش بینی کرده اند اما آن ها انتظار دارند که این ارز دیجیتال در بین سال های 2030 میلادی تا 2040 میلادی چندان تغییر قیمتی نداشته باشد، اما به هر حال مدت زمان زیادی باقی مانده است و نمی توان به طر قطعی درباره ی وضعیت ada در آن سال ها صحبت کرد، زیرا ممکن است در طول این مدت اتفاقات گوناگونی رخ بدهد که هر یک تاثیرات مختلفی بر روی وضعیت این ارز داشته باشند.

قیمت کاردانو چقدر است؟

در هر صورت آینده ارز cardano تا حدودی مبهم است و می توان دو فرضیه ی مختلف را برای آن دv نظر گرفت که در ادامه به شرح آن ها خواهیم پرداخت: کاردانو همچنان رشد پیدا می کند که تکامل فناوری ما بیشتر بر فناوری قرارداد هوشمند تاکید می کند. در این صورت ارزش این رز دیجیتال بیش از 400 دلار در هر سکه باشد. ممکن است کاردانو جای خود را به سیستم عامل های قرارداد هوشمند آینده دار دیگری بدهد که برای جایگزینی اتریوم مبارزه و تلاش می کنند. اغلب افراد بر این باورند که این فرضیه درست تر است. در هر صورت با گذشت زمان است که می توان فهمید کدام یک از فرضیه ها و پیش بینی ها دقیق تر است. هم چنین خوب است این موضوع را به خاطر داشته باشید که تمامی این پیشبینی ها طبق فرضیات ذهنی است که بر اساس رویدادهای تاریخی در بازار ارزهای دیجیتال رخ می دهد، و هیچ تضمینی وجود ندارد که این آینده برای این ارز اتفاق بیفتد. با خرید و فروش ارز کاردانو در آینده چه مقدار سود می توان کسب کرد؟ قطعا هرچه شما مقادیر بیشتری از کاردانو را خریداری کنید، با افزایش قیمت این ارز سود بیشتری کسب خواهید کرد و البته با اهش قیمت آن ضرر و زیان شما بیشتر خواهد بود، اگر برای اولین بار است که می خواهید پا به دنیای کریپتوکارنسی بگذارید و می خواهید بر روی کاردانو سرمایه گذاری کنید، بهتر است این کار را با سرمایه ی کمتری شروع کنید. هم چنین به طور دقیق نمی توان در خصوص میزان سوددهی این ارز در آینده صحبت کرد، زیرا این امکان وجود دارد که یک کاربر با خرید و فروش این ارز نه تنها سودی کسب نکند بلکه متحمل ضرر و زیان مالی هم بشود. این که شما با خرید این ارز اصلا سودی کسب کنید و یا این که چه مقدار سود به دست بیاورید، بستگی به این مساله دارد که چه زمان آن را بخرید و چه زمان هم آن را به فروش برسانید.

کاردانو یا بیت کوین؟

از آن جایی که بیت کوین از محبوبیت بسیار ویژه ای در سراسر جهان برخوردار است، اغلب افراد وقتی می خواهند سرمایه گذاری خود را شروع کنند ارز مربوطه را با بیت کوین مطابقت می دهند، اولا باید بگوییم که مطابقت دادن ارزها با یک دیگر کار درست و حرفه ای نیست و دوما این که شما می توانید پول و سرمایه ی خود را به هر دو ی آن ها اختصاص دهید در واقع هیچ الزامی وجود ندارد که شما تنها بر روی یک ارز دیجیتال سرمایه گذاری کنید.

cardano چیست؟

cardano چیست؟
cardano چیست؟
ممکن است هر دوی آن ها آینده ی روشنی داشته باشند ویا هر دو با افت قیمت مواجه شوند این شما هستید که باید تصمیم بگیرید کدام یک از این پروژه ها می تواند شما را به اهدافتان برساند، افراد با توجه به این شرایط و همین طور خواسته های متفاوتی دارند، می توانند انتخاب های متفاوتی هم داشته باشند، بنابراین شاید سرمایه گذاری بر روی کاردانو برای شما بسیار مفید و سودمند باشد و برای فرد دیگری یک ارز دیجیتال دیگر بتواند او را به اهداف و خواسته هایش برساند.  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.